info@skoparany.cz

Pouze pro členy klubu

Na sobotu 7.6.2023 členové klubu Eggenberg opět připravili 8 střeleckých situací v rámci 2. kola IPSC závodu Eggenberg cup.

Jednalo se tentokrát o situace velice dynamické, a tak rychlost střelby nedokázalo zpomalit ani opravdu horké počasí. Vše tedy mohlo   probíhat ve westernovém stylu – slunce vysoko nad obzorem, proklatě rychlá první rána, a pak – smoke and hope.

Rozpálený bronz urvala pro SK Opařany Lenka Hořejsí v Divizi Open (mezi ženami zvítězila). Je hezké vidět, jak se i mezi muži dokáže prosadit a pěkně je prohnat. Výkon 96% na vítěze – klobouk dolů.

Zlato z prvního kola pro domácí obhájil i tentokrát David Zvěřina alias kulhavej Daws (divize Classic). Bronz ke zlatu doplnil ve stejné divizi Denis Altuna. Moc místa na pomyslné bedně tedy po jiný klub už nezbylo.

David Richtr tentokrát upekl „pouze“ bramborovou medaili v divizi Production. Čtvrté místo má vždycky hořkou příchuť, ale na Davidovi je vidět zlepšení závod od závodu, a tak se s ním do budoucna musí počítat.

Pavel Petráň obsadil v divizi Production velmi solidní sedmnáctou pozici. Je strašně dobře, že za SK Opařany startuje a pomáhá šířit jeho dobré jméno. Takových členů klubu více…

Nezbývá, než se těšit na babí léto, které nás jistě nemine při závěrečném třetím kole.