info@skoparany.cz

Pouze pro členy klubu

Je krásné, když je na naší střelnici zase živo. Jako již tradičně pořádá klub KPS Eggenberg závody u nás v Opařanech. Měl to být deštivý den. Což se naštěstí nestalo a závod se vydařil. Za účasti více než stovky střelců byl den jak malovaný. Řízek se salátem k obědu by se nemusel stydět ani u štědrovečerní večeře.

První květnovou sobotu členové klubu Eggenberg připravili 8 střeleckých situací, které řádně prověřili schopnosti závodníků. Orgranizace byla perfektní a vše šlapalo jak na drátkách. Náš klub byl příkladně reprezentován.

Závodu se zúčastnilo 6 střelců našeho klubu. Lenka Hořejší, Chalupová Karolina, Denis Altuna, Pavel Petráň, David Zvěřina a David Richtr. Na našem webu se nemusím bát napsat, že střelci SK Opařany závod ovládli. Lenka zvítězila v divizi OPEN. David Zvěřina se zraněným kolenem závody v podstatě odchodil. I přes to si odnesl první místo v divizi CLASSIC. Nováček v našem týmu David Richtr nečekaně ovládl divizi PRODUCTION a dokončil hattrick našeho týmu.

Pavel Petráň se umístil na 23. místě v divizi Production, Karolina Chalupová si pomyslně odvezla bramborovou medaili v kategorii žen divize Open a Denis Altuna získal stříbro v divizi Classic.